Ankara Restaurantlar Yemekli Düğün Salonları - Dugunhane.com

Düğün hazırlıkları sırasında konu düğün mekanı olduğunda karar vermeniz gereken şey “düğün yemekli mi olacak?”dır. Düğününüzün yemekli olmasına karar verdiyseniz yemekli düğün salonlarını burada bulabilirsiniz.

Hızlı Ara

Firma Ekle

Sizin de firmanız burada yer alsın

Siz de DugunHane.com ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.

FİRMAMI EKLE

Ankara Restaurant Düğünleri ve Yemekli Düğün Mekanları

Düğün hazırlıkları sırasında konu düğün mekanı olduğunda karar vermeniz gereken şey “düğün yemekli mi olacak?”dır. Düğününüzün yemekli olmasına karar verdiyseniz sırada ise “yemekler düğün salonuna ait mi olacak yoksa catering şirketi ile mi anlaşacaksınız?”sorusunun cevabı vardır. Ülkemizde düğünden nişana neredeyse tüm organizasyonlarda yemek tercih edilmektedir. Durum böyle olunca Ankara nişan restaurant, Ankarada nişan yapılacak restaurantlar ve 100 kişilik yemekli düğün mekanları da merak edilen konular arasına girmektedir. Sitemizden hem düğününüz hem de nişanınız için yemekli mekânlara ve restaurantlara ulaşabilir, fiyat alabilirsiniz. 

Yemekli Düğün Nasıl Olur?

Yemekli bir düğünde yapacağınız mekân ve mekanın büyüklüğü büyük önem taşımaktadır. Yemek servisinde bulunulacağından ve servisin aksamaması bakımından mekanınız geniş ve ferah olmalıdır. Yemekli düğün diğer düğünlere göre daha hareketli ve yoğun olmaktadır. Aynı zamanda yemekli düğün biraz da davet havasında olmaktadır. Yemekli düğün menüleri konusunda da öncesinden karar vermenizi, ağır yemeklerden kaçınmanızı öneririz. Catering şirketi ile anlaşıyorsanız veya restaurantta bir düğün düşünüyorsanız her detayı öncesinde kararlaştırmalısınız. Anlaştığınız restauranttan veya catering şirketinden yemeklerin öncesinde bir tadım istemelisiniz. Böylece misafirlerinize uygun bir menü çıkarmada önünüze çıkacak engelleri kaldırmış olacaksınız. Peki, hanımlar ve beyler yemekli düğünde ne giyilir? Yemek sırasında kazalara karşı koyu renkli kıyafetler ve daha rahat kıyafetler tercih etmeniz sizi rahatlatacaktır. 

Yemekli Düğün Maliyeti Nedir?

Yemekli bir düğüne karar verdiğinizde diğer düğünlere nazaran düğününüzün daha maliyetli olacağını bilmelisiniz. Düğün mekanınız yemek hizmeti veriyorsa veya catering şirketi ile anlaştıysanız mekanın ücreti ve organizasyon haricinde kişi başı yemek için ücretlendirilecektir. Aynı zamanda yemek menüsünde kaç çeşit yemeğin olacağı da fiyata etki edecektir. Çok fazla açılmak istemiyorsanız kırmızı et yerine beyaz et kullanabilirsiniz. Konuklarınıza alkollü ve alkolsüz içecek ikram edecekseniz bununla ilgili bir limit getirerek yine ücreti daha aşağıya çekebilirsiniz. Ankara restaurant  düğün fiyatları 2019 ve yemekli düğün fiyatları Ankara konusunda detaylı bir araştırma ile sitemizde istediğiniz mekânlara ulaşabilir ve fiyat için uygun teklifleri alabildiniz.